26 Септември, 2022
0.0428

Нов бонус на добивка до невероjатни 650 отсто на 2WIN.MK

Објавено во: Мои пари 21 Септември, 2022

Добивај вести на Viber

Одлични вести за сите кои се обложуваат. Видеолотарија Касинос Австрија  ја надополнува богатата промотивна понуда на единствената легална платформа за интернет игри на среќа 2win.mk, со нов  БОНУС на добивка и до неверојатни 650%.

Видеолотарија Касинос Австрија ја збогати понудата на единствената легална платформа за интернет игри на среќа 2win.mk, од 14.09.2022 заклучно до 14.03.2023 со дополнителни бонус добивки за тикетите од спортско обложување.

Се воведува дополнителен Бонус на добивка на тикети од спортско обложување, при што добивката на тикетот процентуално се зголемува во зависност од бројот на типувани натпревари и доколку се исполнети условите за добивање на бонусот. Добитните тикети може да станат и до 650% повредни од оригиналните добивки, благодарение на најновиот БОНУС НА ДОБИВКА.

Наша цел преку БОНУС НА ДОБИВКА на единствената легална платформа за интернет игри на среќа во земјава, е да го вреднуваме успехот на оние кои знаат да погодуваат и нивните добивки да се зголемуваат, колку повеќе типуваат. Што повеќе одиграни типови – толку поголем БОНУС.

Ако промашите еден натпревар додека бркате што поголем БОНУС, без грижа, бидејќи Видеолотарија Касинос Австрија на 2win.мк ви ги нуди КЕШ-БЕК добивките на тикети од спортско обложување за недобитните тикети, додека со КЕШ-АУТ исплатата можете да ја наплатите добивката на вашиот тикет и пред да завршат натпреварите и да обезбедите сигурна добивка.

За повеќе детали за новата кампања посетете го сајтот на 2win.mk.Забавувајте се и играјте одговорно.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно #2win.mk #БонусНаДобивка

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

Ingram Micro: Над 100 ИТ експерти од Македонија, Косово и Албанија на вмрежување во Охрид

Ingram Micro: Над 100 ИТ експерти од Македонија, Косово и Албанија на вмрежување во Охрид

„Макпетрол“ најуспешен на младинскиот карате куп на Македонија

„Макпетрол“ најуспешен на младинскиот карате куп на Македонија

ЗАШТИТНОТО ЛИЦЕ НА ВИДЕОЛОТАРИЈА, МАКЕДОНСКАТА ФУДБАЛСКА ИКОНА, ГОРАН ПАНДЕВ ЈА ЗАОКРУЖИ СВОЈАТА ФУДБАЛСКА КАРИЕРА

ЗАШТИТНОТО ЛИЦЕ НА ВИДЕОЛОТАРИЈА, МАКЕДОНСКАТА ФУДБАЛСКА ИКОНА, ГОРАН ПАНДЕВ ЈА ЗАОКРУЖИ СВОЈАТА ФУДБАЛСКА КАРИЕРА

Fashion Group: Oдржливата колекција „Blue Me“ на брендот Kiko Milano ги освои срцата на македонските инфлуенсери

Fashion Group: Oдржливата колекција „Blue Me“ на брендот Kiko Milano ги освои срцата на македонските инфлуенсери

Голден Арт сезонава со две екипи во сениорска конкуреција и над 100 ракометари во сите возрасни категории

Голден Арт сезонава со две екипи во сениорска конкуреција и над 100 ракометари во сите возрасни категории

Американските стопански комори обединети за подобрување на регионалното бизнис опкружување

Американските стопански комори обединети за подобрување на регионалното бизнис опкружување

Избрани победниците на конкурсот за дизајн на корици – „Порта Европа“

Избрани победниците на конкурсот за дизајн на корици – „Порта Европа“

Формирање на здрави животни навики уште од мали нозе: Возење велосипед и тротинет- за ден без автомобили

Формирање на здрави животни навики уште од мали нозе: Возење велосипед и тротинет- за ден без автомобили

Градете ја својата иднина на најатрактивната локација во Скопје - изберете дом во „Гранд Ривер“

Градете ја својата иднина на најатрактивната локација во Скопје - изберете дом во „Гранд Ривер“