20 Јули, 2024
0.0240

Нова понуда на Иуте за потрошувачки кредит до 20.000 денари со 0% трошоци

Објавено во: Мои пари 08 Јули, 2024

Добивај вести на Viber

Искористете ја уникатната можност на Иуте и аплицирајте за бескаматен кредит до 20. 000 денари, без трошоци, по најповолни услови, брзо и едноставно.

Со новиот продукт сите клиенти кои за првпат подигнуваат кредит во Иуте ќе имаат можност да подигнат кеш во износ од 3.000 до 20.000 денари на 2 месечни рати со 0% камата, со поднесување на апликација на нашата веб страна, потпишувајќи го договорот преку Myiute апликацијата, во само неколку чекори.

Новиот продукт е резултат на заложбата на компанијата, да им понуди на клиентите можност за располагање со средства по најповолни услови и без камата, по принципот колку се зема, толку се враќа.

Доколку ви недостигаат средства во пресрет на летните одмори, имате потреба од реновирање, или пак посакувате да си ги купите нештата што одамна ги посакувате, сега е вистинскиот момент.

За повеќе информации, консултирајте се со нашите советници за клиенти на 13 333 или прочитајте повеќе тука.

Кога, ако не сега!

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

АНЃУШЕВ: ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ЗА ВИШОКОТ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА - СМАРТ БАТЕРИСКИ СИСТЕМ ЗА СКЛАДИРАЊЕ И УПРАВУВАЊЕ НА СТРУЈАТА

АНЃУШЕВ: ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ЗА ВИШОКОТ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА - СМАРТ БАТЕРИСКИ СИСТЕМ ЗА СКЛАДИРАЊЕ И УПРАВУВАЊЕ НА СТРУЈАТА

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СО ПОДДРШКА ЗА АВСТРИСКАТА ВЕЧЕР НА ОХРИДСКО ЛЕТО

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СО ПОДДРШКА ЗА АВСТРИСКАТА ВЕЧЕР НА ОХРИДСКО ЛЕТО

Пакет Vibe On – Зајакнување на финансиската доверба кај младите

Пакет Vibe On – Зајакнување на финансиската доверба кај младите

Битолските образовни центри ги применуваат знаењата стекнати на НТЦ семинарот кој го организираше Бимилк

Битолските образовни центри ги применуваат знаењата стекнати на НТЦ семинарот кој го организираше Бимилк

IQOS мобилната зона е во Охрид

IQOS мобилната зона е во Охрид

Попусти до 70 отсто на Late Night Shopping во Diamond Mall

Попусти до 70 отсто на Late Night Shopping во Diamond Mall

Спортски и луксузни: Новите, врвни модели на Panamera

Спортски и луксузни: Новите, врвни модели на Panamera

Обезбедете ја својата иднина - Придобивки од штедењето во банка

Обезбедете ја својата иднина - Придобивки од штедењето во банка

Се отвора најголемиот и најексклузивен продажен салон за ИТ, Гејминг и Аудио опрема во Македонија!

Се отвора најголемиот и најексклузивен продажен салон за ИТ, Гејминг и Аудио опрема во Македонија!