25 Февруари, 2024
0.0382

РИСТО И МАРТИН СЕ ИГРАЧИ НА НЕДЕЛАТА, НА ПЛАТФОРМАТА 2win.мк

Објавено во: Мои пари 12 Февруари, 2024

Добивај вести на Viber

Измината недела од февруари беше среќна и добитна за играчите на најдобрата платформа за интернет игри на среќа во земјава- 2win.мк. Најсреќна беше за Ристе, кој е нашиот типстер на неделата и Мартин, кој го освои џекпот на платформата. Секоја чест момци!

Ристо со влог од 4.000денари, успеа да освои добивка вредна 303.157 денари на најдобрата платформа за интернет игри на среќа- 2win.мк. Играл 13 натпревари во тенис и кошарка, а оваа комбинација од натпревари му овозможи да биде одличен типстер кој си освои добивка.

Најголемата џекпот добивка на платформата 2win.мк  измината недела ја освои Мартин. Тој играјќи ја Брнинг Хот освои одлични 215.561 денар.

Обложувајте се и играјте одговорно со најдобрите на 2win.mk

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно #2winmk #онлајн #типувајонлајн

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

Хотел „Фламинго“ казино - Гевгелија по четврти пат домаќин на крводарителска акција

Хотел „Фламинго“ казино - Гевгелија по четврти пат домаќин на крводарителска акција

ЗАПРЕТЕ ГО ПРОЦЕСОТ НА СТАРЕЕЊЕ НА ВАШАТА КОЖА И ТЕЛО

ЗАПРЕТЕ ГО ПРОЦЕСОТ НА СТАРЕЕЊЕ НА ВАШАТА КОЖА И ТЕЛО

„Литература.мк“ и „Џез ФМ“ радио носат нов, автентичен и оригинален музички концепт на урбаната сцена

„Литература.мк“ и „Џез ФМ“ радио носат нов, автентичен и оригинален музички концепт на урбаната сцена

Со поддршка од Клиника Жан Митрев се одржа вториот симпозиум на Друштвото на кардиолошки сестри

Со поддршка од Клиника Жан Митрев се одржа вториот симпозиум на Друштвото на кардиолошки сестри

Групацијата Иуте ги објави неревидираните резултати за изминатата година

Групацијата Иуте ги објави неревидираните резултати за изминатата година

Македонски Телеком со позитивни резултати, раст и лидерство во 2023 година

Македонски Телеком со позитивни резултати, раст и лидерство во 2023 година

Samsung ја најавува новата и подобрена фитнес нараквица Samsung Galaxy Fit3

Samsung ја најавува новата и подобрена фитнес нараквица Samsung Galaxy Fit3

Каратистите на „Макпетрол“ ќе се натпреваруваат на Балканското првенство во Подгорица

Каратистите на „Макпетрол“ ќе се натпреваруваат на Балканското првенство во Подгорица

Кожувчанка договори соработка со Кошаркарската Федерација на Северна Македонија

Кожувчанка договори соработка со Кошаркарската Федерација на Северна Македонија