20 Јули, 2024
0.0252

СРЕЌНИ ВЛТ ВЕСТИ: СКОПЈАНЕЦ ОСВОИ СУПЕР МИЛИОНЕР ВРЕДЕН 5.535.393 ДЕНАРИ

Објавено во: Мои пари 08 Јули, 2024

Добивај вести на Viber

5.535.393 денари освои играч од Скопје. Тој е најновиот сопственик на СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот освоен на видеолотариските терминали на Видеолотарија Касинос Австрија.

Јули започна и интензивно продолжува со убави вести. По првиот на 01.07.2024, овој месец веќе го имаме и вториот среќен добитник на најпосакуваниот џекпот на Видеолотарија Касинос Австрија, СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот. На видеолотариските терминали кај нашиот соработник, Златна Копачка, играч од Скопје, освои 5.535.393 денари.

На видеолотариските терминали се забавува ретко, па затоа дури и не верувал кога му се случило. Вечерта на 07.07.2024 ја играл играта Фајф Дазлинг Хот, која во неговиот случај се покажала како среќен избор. Под импресии на супер добивката вредна 5.535.393 денари, уштенема прецизен план како ќе ги потроши парите.

Кој ќе биде следниот добитник на СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот, ќе дознаеме многу скоро. Видеолотарија Касинос Австрија  од први јуни,  започна со кампањата ЏЕКПОТ манија со фантастични џекпот добивки и до 1 милион евра месечно. Отсега дури 4 пати повеќе шанси за 4 пати повеќе СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот добивки, за поголема возбуда и повеќе добивки кај нашите играчи. 

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно#ИграјСоНајдобрите

Можеби ќе ве интересира

АНЃУШЕВ: ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ЗА ВИШОКОТ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА - СМАРТ БАТЕРИСКИ СИСТЕМ ЗА СКЛАДИРАЊЕ И УПРАВУВАЊЕ НА СТРУЈАТА

АНЃУШЕВ: ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ЗА ВИШОКОТ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА - СМАРТ БАТЕРИСКИ СИСТЕМ ЗА СКЛАДИРАЊЕ И УПРАВУВАЊЕ НА СТРУЈАТА

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СО ПОДДРШКА ЗА АВСТРИСКАТА ВЕЧЕР НА ОХРИДСКО ЛЕТО

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СО ПОДДРШКА ЗА АВСТРИСКАТА ВЕЧЕР НА ОХРИДСКО ЛЕТО

Пакет Vibe On – Зајакнување на финансиската доверба кај младите

Пакет Vibe On – Зајакнување на финансиската доверба кај младите

Битолските образовни центри ги применуваат знаењата стекнати на НТЦ семинарот кој го организираше Бимилк

Битолските образовни центри ги применуваат знаењата стекнати на НТЦ семинарот кој го организираше Бимилк

IQOS мобилната зона е во Охрид

IQOS мобилната зона е во Охрид

Попусти до 70 отсто на Late Night Shopping во Diamond Mall

Попусти до 70 отсто на Late Night Shopping во Diamond Mall

Спортски и луксузни: Новите, врвни модели на Panamera

Спортски и луксузни: Новите, врвни модели на Panamera

Обезбедете ја својата иднина - Придобивки од штедењето во банка

Обезбедете ја својата иднина - Придобивки од штедењето во банка

Се отвора најголемиот и најексклузивен продажен салон за ИТ, Гејминг и Аудио опрема во Македонија!

Се отвора најголемиот и најексклузивен продажен салон за ИТ, Гејминг и Аудио опрема во Македонија!