25 Септември, 2020
0.0183

За сите кои купуваат нов стан – Постои ли опција со гарантиран квалитет, поглед кон Водно и зеленило?

Објавено во: Мои пари 07 Ноември, 2019

Будејќи се наутро со непречен поглед кон Водно, уживате во првото кафе. Oтворените зелени површини околу вас ве прават задоволни затоа што ја донесовте одлуката на вашиот живот. Одлуката да влезете во својот нов дом.

Подолго време најпознатите градежници кај нас, Golden Art, работат под мотото “Дом. Не само стан.” Најново во нивната понуда е комплексот Urban Garden, сместен на булеварот "3-та Македонска Бригада", булевар кој ве поврзува со центарот на Скопје за само неколку минути. Нешто што е предност во овој дел на Аеродром.


Внимателно испланиран, комплексот е наменет да ги задоволи потребите на урбаното живеење со станови од најразлични квадратури, почнувајќи од гарсоњери сѐ до трособни станови. Најчесто барани се две конкретни опции – оние од 48м2 со дневна, спална, кујна и трпезарија, како и оние од 59м2 со две спални соби и два тоалети.


Се работи за комплекс во Скопје кој е создаден да пружи уживање на своите станари, бидејќи е граден по уникатниот и докажан Golden Art систем за градба.Агентите на Golden Art тимот стојат на располагање на броевите 071 и 075/ 225-888. Закажете состанок и уверете се на лице место во мотото на Goden Art – Дом. Не само стан. 

*Комерцијална објава

Можеби ќе ве интересира

Со изедначување на акцизата на екстра лесното гориво доби и животната средина и граѓаните

Со изедначување на акцизата на екстра лесното гориво доби и животната средина и граѓаните

ОКТА инсталираше фотоволтаична централа на меѓународното училиште НОВА

ОКТА инсталираше фотоволтаична централа на меѓународното училиште НОВА

Лаци со години играл исти бројки: Семејството Јанковски од Битола добија седумка на Лото 7

Лаци со години играл исти бројки: Семејството Јанковски од Битола добија седумка на Лото 7

Две кампањи на Њу момент во финалето на фестивалот за маркетинг „БалКанс“

Две кампањи на Њу момент во финалето на фестивалот за маркетинг „БалКанс“

ИутеКредит е првата естонска компанија која се најде во Генералниот Стандард на Франкфуртската Берза

ИутеКредит е првата естонска компанија која се најде во Генералниот Стандард на Франкфуртската Берза

Шпаркасе Банка Македонија добитник на наградите Fastest Growing Corpоrate Bank North Macedonia 2020 и Fastest Growing Retail Bank North Macedonia 2020

Шпаркасе Банка Македонија добитник на наградите Fastest Growing Corpоrate Bank North Macedonia 2020 и Fastest Growing Retail Bank North Macedonia 2020

Вашиот Hugo Boss отсега во Сити Мол!

Вашиот Hugo Boss отсега во Сити Мол!

Беркан Имери именуван за нов претседател на Надзорниот одбор на Халк Осигурување АД Скопје

Беркан Имери именуван за нов претседател на Надзорниот одбор на Халк Осигурување АД Скопје

Уникатен настан за љубителите на филмот: A1 Drive-in кино од 29 септември до 5 октомври

Уникатен настан за љубителите на филмот: A1 Drive-in кино од 29 септември до 5 октомври