30 Мај, 2024
0.2139

Бидете во чекор со светските модни трендови за вашата матурска вечер

Објавено во: Мои пари 18 Април, 2024

Добивај вести на Viber

Во потрага сте по соврешениот аутфит за вашата матурска вечер? Со сигурност ќе го пронајдете во продавниците на CITY FASHION. Извонредна понуда на модели од новите колекции на вашите омилени брендови ве очекува во нашите продавници во Skopje City Mall, East Gate Mall, GTC и Diamond Mall.

Матурската вечер дефинитивно е момент кога треба да блеснете во полн сјај, но и тоа да го направите со особено внимание. Гламурозна тоалета или шик мини фустан за девојките од брендовите на Michael Kors, Elisabetta Franchi, Versace Jeans Couture и Silvian Heach, како и модни додатоци од брендовите Furla, Love Moschino и Armani Exchange се модно комбо за матурска забава.  

Модна елеганција или смарт кежуал аутфит за момците од брендовите Karl Lagerfeld, Hechter Paris, Joop, Pierre Cardin, Emporio Armani и многу други, е идеален избор со кои можете да си играте со својот досегашен стил и да го истакнете во уште подобро светло.

Дел од новите модели и понудата може да погледнете во продолжение, CITY FASHION подготвиза вас екслузивен моден водич со комплетни аутфити за вашата матурска вечер и други свечени прилики: од палто, фустан до чевли и останати модни додатоци. Дополнително за сите матуранти специјални попусти во продавниците на CITY FASHION.

*Фустан и чанта Elisabetta Franchi, чевли Just Cavalli

*Одело Karl Lagerfeld , кошула и лептир машна Eterna,патики Karl Lagerfeld

*Фустан Versace Jeans Couture, чанта и чевли Just Cavalli

* Палто Hechter Paris, кошула Eterna, фармеркиKarl Lagerfeld, патики Hogan

*Фустан Elisabetta Franchi, чанта Furla и чевли Just Cavalli

*Одело Hechter Paris, маица JOOP и патики Bogner

*Фустан Elisabetta Franchi, чанта Michael Kors, чевли Love Moschino

*Палтo и фармерки Hechter Parisмаица JOOP, чевли Hogan

*пр-објава

Можеби ќе ве интересира

МТЕЛ станува официјален партнер на Пасворд Продукција

МТЕЛ станува официјален партнер на Пасворд Продукција

Поставена хипербарна комора во Клиника Жан Митрев Кислородни третмани за побрзо заздравување и регенерација на организмот

Поставена хипербарна комора во Клиника Жан Митрев Кислородни третмани за побрзо заздравување и регенерација на организмот

За оваа работа во Македонија нудат и до 1 000 евра бонус за добредојде: Се бара само 1 услов, а може да се работи и од дома!

За оваа работа во Македонија нудат и до 1 000 евра бонус за добредојде: Се бара само 1 услов, а може да се работи и од дома!

Крушево: Вашата следна дестинација за планински велосипедизам! Бесплатно изнајмување на велосипеди, секој викенд, цел јуни!

Крушево: Вашата следна дестинација за планински велосипедизам! Бесплатно изнајмување на велосипеди, секој викенд, цел јуни!

East Gate Mall и групацијата LPP донираа матурски комбинации на социјално ранливи средношколци од Скопје

East Gate Mall и групацијата LPP донираа матурски комбинации на социјално ранливи средношколци од Скопје

Поголема финансиска писменост за здрава финансиска иднина – СН Осигурителен Брокер започна проект за финансиска писменост кај младите

Поголема финансиска писменост за здрава финансиска иднина – СН Осигурителен Брокер започна проект за финансиска писменост кај младите

Nvidia ја продолжи серијата позитивни изненадувања

Nvidia ја продолжи серијата позитивни изненадувања

По успешната деловна година, НЛБ Банка ќе исплати дивиденда во висина од 36,6 милиони евра

По успешната деловна година, НЛБ Банка ќе исплати дивиденда во висина од 36,6 милиони евра

Galaxy AI доаѓа на новиот Galaxy Watch и дополнително ги мотивира корисниците да го следат своето здравје

Galaxy AI доаѓа на новиот Galaxy Watch и дополнително ги мотивира корисниците да го следат своето здравје