31 Мај, 2024
0.0288

Празнувањето може да започне

Објавено во: Мои пари 17 Април, 2024

Добивај вести на Viber

Во пресрет на Велигденските и првомајски празници, СН Финансии со најдобрата понуда за сите кои сакаат во пресрет на неработните денови да ги дочекаат празниците во забава и дружење.

Пролетната празнична понуда која нуди -50% намалување на трошоците на камата, може да ви заштеди и до 5.000 денари на дванаесет месеци, за кредит од 30.000 денари, за што наместо рата од 3.298 денари, би отплаќале рата по цена од 2.908 денари месечно.

СН Финасии за сите постоечки и нови клиенти кои сакаат брз кредит со лична карта, може да аплицираат за оваа неповторлива празнична понуда најдоцна до 05.05.2024 година на веб страната на СН Финасии, или во една од нашите канцеларии.

Секако за оние кои сакаат повеќе информации, тука е и нашиот call centar за корисничка поддршка, а се што треба да направите е да се јавите на 15 007.

Празнувањето може да започне, со -50% на камата.

пр објава

Можеби ќе ве интересира

КРКА ЈА ПРЕЗЕНТИРАШЕ МОБИЛНАТА АПЛИКАЦИЈА ФЛЕБИ – БЕСПЛАТНО ДИГИТАЛНО РЕШЕНИЕ ЗА ЗДРАВИ ВЕНИ И НАВИКИ

КРКА ЈА ПРЕЗЕНТИРАШЕ МОБИЛНАТА АПЛИКАЦИЈА ФЛЕБИ – БЕСПЛАТНО ДИГИТАЛНО РЕШЕНИЕ ЗА ЗДРАВИ ВЕНИ И НАВИКИ

Новите модели на MS Energy ја менуваат дефиницијата за современа електрична мобилност

Новите модели на MS Energy ја менуваат дефиницијата за современа електрична мобилност

Шпаркасе Банка пионер во имплементација на платформата Отворено банкарство

Шпаркасе Банка пионер во имплементација на платформата Отворено банкарство

Патувајте удобно и сигурно со Mastercard World Debit од Халкбанк

Патувајте удобно и сигурно со Mastercard World Debit од Халкбанк

МТЕЛ станува официјален партнер на Пасворд Продукција

МТЕЛ станува официјален партнер на Пасворд Продукција

Поставена хипербарна комора во Клиника Жан Митрев Кислородни третмани за побрзо заздравување и регенерација на организмот

Поставена хипербарна комора во Клиника Жан Митрев Кислородни третмани за побрзо заздравување и регенерација на организмот

За оваа работа во Македонија нудат и до 1 000 евра бонус за добредојде: Се бара само 1 услов, а може да се работи и од дома!

За оваа работа во Македонија нудат и до 1 000 евра бонус за добредојде: Се бара само 1 услов, а може да се работи и од дома!

Крушево: Вашата следна дестинација за планински велосипедизам! Бесплатно изнајмување на велосипеди, секој викенд, цел јуни!

Крушево: Вашата следна дестинација за планински велосипедизам! Бесплатно изнајмување на велосипеди, секој викенд, цел јуни!

East Gate Mall и групацијата LPP донираа матурски комбинации на социјално ранливи средношколци од Скопје

East Gate Mall и групацијата LPP донираа матурски комбинации на социјално ранливи средношколци од Скопје