22 Март, 2019
0.3901
    ALK 8400    0%     EVRO 3010    5.58%     GRNT 810    -0.13%     KMB 5686.32    -0.09%     MPT 51500    -0.72%     PKB 14600    0%     STB 1195.62    -0.2%     STBP 810    -10%     STIL 114    0%

Свет

Швеѓаните нудат доживотна плата од 2000 евра да не работите ништо: Ова е работа од соништата

Швеѓаните нудат доживотна плата од 2000 евра да не работите ништо: Ова е работа од соништата

12 Март, 2019

Богаташите не престануваат со купување станови во градот кој исчезнува

Богаташите не престануваат со купување станови во градот кој исчезнува

12 Март, 2019

Рекордна излезеност на избори во Северна Кореја

Рекордна излезеност на избори во Северна Кореја

12 Март, 2019

(ВИДЕО) Тројца пријатели, три лекари тргнаа на одмор ама не стигнаа: Биле на кобниот лет на Етиопиан ерлајнс

(ВИДЕО) Тројца пријатели, три лекари тргнаа на одмор ама не стигнаа: Биле на кобниот лет на Етиопиан ерлајнс

12 Март, 2019

Четири авиокомпании го приземија авионот-убиец

Четири авиокомпании го приземија авионот-убиец

12 Март, 2019

Два авиони на „Боинг 737

Два авиони на „Боинг 737" се урнаа од октомври

11 Март, 2019

(ВИДЕО) Татко го чекал синот да слета, по што ја слушнал страшната вест

(ВИДЕО) Татко го чекал синот да слета, по што ја слушнал страшната вест

11 Март, 2019

(ВИДЕО) ОРКАНСКИ ВЕТРОВИ ПУСТОШЕА: Загина човек во невремето

(ВИДЕО) ОРКАНСКИ ВЕТРОВИ ПУСТОШЕА: Загина човек во невремето

11 Март, 2019

За колку пари се продаде „бубата“ со потпис од Путин?

За колку пари се продаде „бубата“ со потпис од Путин?

11 Март, 2019

Ќе колабира ли Венецуела по неколку дена без струја?

Ќе колабира ли Венецуела по неколку дена без струја?

11 Март, 2019

ХАОС НА НЕБОТО: 100 авиони приземјени, се огласи и Боинг по падот на 737 Мах 8

ХАОС НА НЕБОТО: 100 авиони приземјени, се огласи и Боинг по падот на 737 Мах 8

11 Март, 2019

(ВИДЕО) Девојчето кое ги тресеше светските лидери: Грета со моќно видео ја праќа најважната порака до светот

(ВИДЕО) Девојчето кое ги тресеше светските лидери: Грета со моќно видео ја праќа најважната порака до светот

11 Март, 2019

Авионот „Етиопиан ерлајнс“ кој се урна беше нова ѕвезда на Боинг, а со него летаат и најголемите компании во светот

Авионот „Етиопиан ерлајнс“ кој се урна беше нова ѕвезда на Боинг, а со него летаат и најголемите компании во светот

11 Март, 2019

ПОРАДИ БРЕГЗИТ: Тереза Меј си остана на поддршка од двајца министри

ПОРАДИ БРЕГЗИТ: Тереза Меј си остана на поддршка од двајца министри

11 Март, 2019

(ВИДЕО) ДРАМА НА ЛЕТОТ НА „ТУРКИШ ЕРЛАЈНС“: По страшните турбуленции, патниците завршиле исечени и со модринки

(ВИДЕО) ДРАМА НА ЛЕТОТ НА „ТУРКИШ ЕРЛАЈНС“: По страшните турбуленции, патниците завршиле исечени и со модринки

11 Март, 2019

Новиот модел на авион што се сруши во Етиопија е ист како оној во Индонезија

Новиот модел на авион што се сруши во Етиопија е ист како оној во Индонезија

11 Март, 2019

(ФОТО) Прво видео од авионската несреќа во Етиопија: Загинал Србин, словачки политичар го загуби семејството

(ФОТО) Прво видео од авионската несреќа во Етиопија: Загинал Србин, словачки политичар го загуби семејството

10 Март, 2019

АВИОНСКА ТРАГЕДИЈА: Се урна нов авион боинг „737 MAX“-нема преживеани

АВИОНСКА ТРАГЕДИЈА: Се урна нов авион боинг „737 MAX“-нема преживеани

10 Март, 2019