13 Јули, 2024
0.0246

Внимание! Стотици штрумфови и штрумфети го нападнаа Скопје (ФОТО-ВИДЕО ГАЛЕРИЈА)

Објавено во: Мои пари 31 Март, 2023

Добивај вести на Viber

Уникатни костими за денот на Шегата, утринава продефилираа низ главниот град.

Малите штрумфови и штрумфети од градинката „Светот на Колорес“ и годинава со единствени тематски маски ги привлекоа погледите на минувачите.

Слатки, весели и разиграни мамеа насмевки и воодушевуваа на дефилето во трговскиот центар Ист гејт мол и на плоштадот во Скопје, и затоа им велиме огромно браво, на сите дечиња и целиот тим, а веруваме ќе ви го разубавиме овој петок и вам.

Како изгледаа погледнете низ видеото и галеријата подолу.

*Пр објава


Можеби ќе ве интересира

ТАВ Аеродроми: Скопскиот аеродром го пречека првиот лет на авиокомпанијата AJet од аеродромот Сабиха Гокчен во Истанбул

ТАВ Аеродроми: Скопскиот аеродром го пречека првиот лет на авиокомпанијата AJet од аеродромот Сабиха Гокчен во Истанбул

@media: Иднината на пазарот за рекламирање

@media: Иднината на пазарот за рекламирање

„Во пресрет на големиот настан по повод стогодишнината од Прилепска Пиварница“

„Во пресрет на големиот настан по повод стогодишнината од Прилепска Пиварница“

Бонус од 7% со American Express на бензинските станици ОКТА

Бонус од 7% со American Express на бензинските станици ОКТА

Халкбанк ја доби наградата „STP AWARD 2023“ од Комерцбанк

Халкбанк ја доби наградата „STP AWARD 2023“ од Комерцбанк

Божиновски часовници и накит одбројуваат незаборавни моменти на „Охридско лето“

Божиновски часовници и накит одбројуваат незаборавни моменти на „Охридско лето“

Инвестиција вредна над 4,5 милиони евра за нов производствен погон на рафинирано Кристал масло

Инвестиција вредна над 4,5 милиони евра за нов производствен погон на рафинирано Кристал масло

Одличен за топли летни денови - Грекос - грчки тип на јогурт

Одличен за топли летни денови - Грекос - грчки тип на јогурт

Лимитирано издание на Jazzmaster Face-2-Face III: Реинтерпретација на идејата за ротирачки дизајн на куќиште

Лимитирано издание на Jazzmaster Face-2-Face III: Реинтерпретација на идејата за ротирачки дизајн на куќиште