20 Јануари, 2019
0.3606
    ALK 8300.96    -1.19%     GRNT 825    -1.05%     KJUBI 1543    -2.96%     KMB 5320    -0.58%     MPT 50000    -0.09%     MTUR 5050    -0.98%     OHB 6599.5    -0.01%     OKTA 4500    0%     RZLV 73    2.82%     STB 1244.42    -1.55%     STIL 118    -7.09%     TEL 302    0%     TNB 14989.86    -0.01%     UNI 2145    2.97%

Балкан

Возачи внимавајте на овој закон во Србија - може лесно да завршите во затвор

Возачи внимавајте на овој закон во Србија - може лесно да завршите во затвор

15 Јануари, 2019

ГРЧКО МНР: Бараат Русија да ја почитува чувствителноста на грчкиот народ за употребата на Македонија

ГРЧКО МНР: Бараат Русија да ја почитува чувствителноста на грчкиот народ за употребата на Македонија

14 Јануари, 2019

Србите на Косово добиваат храна од Македонија?

Србите на Косово добиваат храна од Македонија?

14 Јануари, 2019

(ФОТО) ИМ ПРОДАВААТ И НА МАКЕДОНЦИТЕ: Две жени подигнале царство со малини

(ФОТО) ИМ ПРОДАВААТ И НА МАКЕДОНЦИТЕ: Две жени подигнале царство со малини

14 Јануари, 2019

(ВИДЕО) РИЗИКОТ ОД ЛАВИНИ ВО ПЛАНИНИТЕ ОСТАНУВА:Како македонските туристи паднале во провалија кај Пирин?

(ВИДЕО) РИЗИКОТ ОД ЛАВИНИ ВО ПЛАНИНИТЕ ОСТАНУВА:Како македонските туристи паднале во провалија кај Пирин?

14 Јануари, 2019

(ФОТО) Изрешетан со 7 куршуми во центарот на градот: Ова е убиеното момче во Нови Пазар

(ФОТО) Изрешетан со 7 куршуми во центарот на градот: Ова е убиеното момче во Нови Пазар

14 Јануари, 2019

Каменос на запира: Уште еден исклучен од пратеничката група на Независни Грци

Каменос на запира: Уште еден исклучен од пратеничката група на Независни Грци

14 Јануари, 2019

ТЕЖОК СУДИР НА ДВА ШЛЕПЕРИ: Страотна несреќа на автопатот Нови Сад - Суботица

ТЕЖОК СУДИР НА ДВА ШЛЕПЕРИ: Страотна несреќа на автопатот Нови Сад - Суботица

14 Јануари, 2019

БУГАРИЈА ИМА СВОИ УСЛОВИ: Нема да прават компромис на патот на Македонија кон НАТО и ЕУ

БУГАРИЈА ИМА СВОИ УСЛОВИ: Нема да прават компромис на патот на Македонија кон НАТО и ЕУ

14 Јануари, 2019

Дали оставката на Каменос е договор со Ципрас?

Дали оставката на Каменос е договор со Ципрас?

13 Јануари, 2019

(ВИДЕО) СО ГОДИНИ НЕ ДОШЛА МАШИНА: Еве како во српско село го исчистија снегот

(ВИДЕО) СО ГОДИНИ НЕ ДОШЛА МАШИНА: Еве како во српско село го исчистија снегот

13 Јануари, 2019

Захариева: Од национален интерес за Бугарија е да имаме стабилен и безбеден сосед

Захариева: Од национален интерес за Бугарија е да имаме стабилен и безбеден сосед

13 Јануари, 2019

Каменос ја напушта грчката Влада, „виси“ ли сега Договорот од Преспа?

Каменос ја напушта грчката Влада, „виси“ ли сега Договорот од Преспа?

13 Јануари, 2019

(ВИДЕО) Масовни протести во Србија - граѓаните бараат одговори од Вучиќ

(ВИДЕО) Масовни протести во Србија - граѓаните бараат одговори од Вучиќ

13 Јануари, 2019

Се појави снимка од убиството на Оливер Ивановиќ

Се појави снимка од убиството на Оливер Ивановиќ

13 Јануари, 2019

ИСТРАГА: Ќе ги бараат луѓето кои им се закануваат на грчките пратеници за да не гласаат

ИСТРАГА: Ќе ги бараат луѓето кои им се закануваат на грчките пратеници за да не гласаат

12 Јануари, 2019

Рама сака граница по Шенген зона и со Македонија

Рама сака граница по Шенген зона и со Македонија

12 Јануари, 2019

Кога Договорот од Преспа ќе се гласа во грчкиот Парламент?

Кога Договорот од Преспа ќе се гласа во грчкиот Парламент?

12 Јануари, 2019