20 Јануари, 2019
0.3828
    ALK 8300.96    -1.19%     GRNT 825    -1.05%     KJUBI 1543    -2.96%     KMB 5320    -0.58%     MPT 50000    -0.09%     MTUR 5050    -0.98%     OHB 6599.5    -0.01%     OKTA 4500    0%     RZLV 73    2.82%     STB 1244.42    -1.55%     STIL 118    -7.09%     TEL 302    0%     TNB 14989.86    -0.01%     UNI 2145    2.97%

Балкан

(ВИДЕО) ПУТИН ИМА ФЛОТА ОД 4 АВИОНИ: Ѕирнете како изгледа летачката тврдина на лидерот кој доаѓа во Србија

(ВИДЕО) ПУТИН ИМА ФЛОТА ОД 4 АВИОНИ: Ѕирнете како изгледа летачката тврдина на лидерот кој доаѓа во Србија

17 Јануари, 2019

Во Грција продолжуваат приведувањата за закани кон пратеници-подржувачи на Преспанскиот договор

Во Грција продолжуваат приведувањата за закани кон пратеници-подржувачи на Преспанскиот договор

17 Јануари, 2019

Ќе го убеди ли Хан Косово да ги повлече таксите за Србија?

Ќе го убеди ли Хан Косово да ги повлече таксите за Србија?

17 Јануари, 2019

Уште еден сосед се вооружува

Уште еден сосед се вооружува

17 Јануари, 2019

Владата на Ципрас ја доби довербата на пратениците

Владата на Ципрас ја доби довербата на пратениците

16 Јануари, 2019

(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ: Хрватскиот премиер Пленковиќ тргна да се тепа со пратеник

(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ: Хрватскиот премиер Пленковиќ тргна да се тепа со пратеник

16 Јануари, 2019

ДАЧИЌ ЌЕ МУ ПЕЕ: Но, што ќе јаде Путин во Белград?

ДАЧИЌ ЌЕ МУ ПЕЕ: Но, што ќе јаде Путин во Белград?

16 Јануари, 2019

(ФОТО) Путин во Србија има село со 12 куќи

(ФОТО) Путин во Србија има село со 12 куќи

16 Јануари, 2019

Дачиќ само што не се степал со овој политичар

Дачиќ само што не се степал со овој политичар

16 Јануари, 2019

ЛАВРОВ ПРАШУВА: Легитимна ли е промената на уставното име на Македонија?

ЛАВРОВ ПРАШУВА: Легитимна ли е промената на уставното име на Македонија?

16 Јануари, 2019

КОЈ ЌЕ ГО ЧУВА ВО СРБИЈА: Обрач од руски „духови“ - утре од агентите на Путин може да купите и овошје а да не сте свесни

КОЈ ЌЕ ГО ЧУВА ВО СРБИЈА: Обрач од руски „духови“ - утре од агентите на Путин може да купите и овошје а да не сте свесни

16 Јануари, 2019

Во Грција се апси за закани кон пратеници што го подржуваат Преспанскиот договор

Во Грција се апси за закани кон пратеници што го подржуваат Преспанскиот договор

16 Јануари, 2019

НАПНАТ, КЛУЧЕН ДЕН: Ципрас се бори за доверба на Владата

НАПНАТ, КЛУЧЕН ДЕН: Ципрас се бори за доверба на Владата

16 Јануари, 2019

Тешки иселенички приказни на Хрватите на патот за Германија

Тешки иселенички приказни на Хрватите на патот за Германија

15 Јануари, 2019

Мицотакис тврди дека Ципрас и Каменос сакаат да се оправдаат пред грчкиот народ

Мицотакис тврди дека Ципрас и Каменос сакаат да се оправдаат пред грчкиот народ

15 Јануари, 2019

(ФОТО) По долга операција: Се предаде балканскиот „Пабло Ескобар“

(ФОТО) По долга операција: Се предаде балканскиот „Пабло Ескобар“

15 Јануари, 2019

(ФОТО) Постери против пратеници кои го одобруваат Преспанскиот договор

(ФОТО) Постери против пратеници кои го одобруваат Преспанскиот договор

15 Јануари, 2019

Кој пратеник ќе му подаде рака на Ципрас и ќе го спаси од недоверба на Владата?

Кој пратеник ќе му подаде рака на Ципрас и ќе го спаси од недоверба на Владата?

15 Јануари, 2019