21 Ноември, 2018
0.2515
    ALK 8101    -0.01%     BESK 9200    0%     CEVI 1001    0.1%     FERS 70000    0%     KMB 5101    -1.29%

Викторија по која се трагаше по седум дена се вратила дома

Објавено во: Македонија 09 Ноември, 2018

Дома вчера се вратила Викторија(15) која пред една недела беше пријавена за исчезната. Нејзината мајка ја известила полицијата дека малолетничката се вратила дома во село Суводол, информираат од полицијата. 

Не се знае каде била таа во периодот додека ја немаше, а се испитуваат деталите за нејзиното исчезнување.

Родителите на Викторија преку медиумите бараа помош да се пронајде нивната ќерка. Во средното медицинско училиште во Битола е видена пред седум дена, а вчера се врати дома.

Можеби ќе ве интересира

Предлог-законот на ВМРО-ДПМНЕ за амнестија бил премногу површен и без аргументи

Предлог-законот на ВМРО-ДПМНЕ за амнестија бил премногу површен и без аргументи

За прв пат Мијалков на судење како притвореник

За прв пат Мијалков на судење како притвореник

Симоне Филипини: Обвинетите да се соочат со одговорноста

Симоне Филипини: Обвинетите да се соочат со одговорноста

ДОСИЕ МИЈАЛКОВ: Како „недопирливиот“ заврши во Шутка

ДОСИЕ МИЈАЛКОВ: Како „недопирливиот“ заврши во Шутка

УНГАРИЈА МУ ДАДЕ ЗАСОЛНИШТЕ: Ќе успее ли Македонија да го врати Груевски назад?

УНГАРИЈА МУ ДАДЕ ЗАСОЛНИШТЕ: Ќе успее ли Македонија да го врати Груевски назад?

Секирарски: Дишејќи го загадениот воздух ни следуваат по седум цигари дневно

Секирарски: Дишејќи го загадениот воздух ни следуваат по седум цигари дневно

Твит за Сашо Мијалков - дали другата адреса е Шутка?

Твит за Сашо Мијалков - дали другата адреса е Шутка?

Oдреден притвор за Мијалков

Oдреден притвор за Мијалков

Мијалков уапсен

Мијалков уапсен