03 Март, 2024
0.0095
Демири: Термините за магнетна резонанца ќе бидат објавувани на Мој Термин, нема да има снимање преку ред

Демири: Термините за магнетна резонанца ќе бидат објавувани на Мој Термин, нема да има снимање преку ред

ЕКСГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА НОВО СЕЛО СТОЈЧЕВ ПОВТОРНО ЗАД РЕШЕТКИ - меѓу уапсените во денешната голема полициска акција

ЕКСГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА НОВО СЕЛО СТОЈЧЕВ ПОВТОРНО ЗАД РЕШЕТКИ - меѓу уапсените во денешната голема полициска акција

СПАСЕНА ТУРИСТКА ОД АВСТРИЈА: хеликоптер ја евакуирал од Попова Шапка поради специфичната повреда

СПАСЕНА ТУРИСТКА ОД АВСТРИЈА: хеликоптер ја евакуирал од Попова Шапка поради специфичната повреда

„Изборите ќе го означат новото време“: Силјановска-Давкова и официјално избрана за претседателски кандидат на ВМРО - ДПМНЕ

„Изборите ќе го означат новото време“: Силјановска-Давкова и официјално избрана за претседателски кандидат на ВМРО - ДПМНЕ

Апасиев: Да здивнеме, и одиме во вистинската битка - еве што кажа првиот човек на Левица по бурната недела

Апасиев: Да здивнеме, и одиме во вистинската битка - еве што кажа првиот човек на Левица по бурната недела

УАПСЕНИ 10 ЛИЦА ОД ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА - МВР ги товари за трговија со дрога

УАПСЕНИ 10 ЛИЦА ОД ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА - МВР ги товари за трговија со дрога

ГЕРМАНИЈА НА НОЗЕ: Прислушуваните разговори го шокираа Берлин

ГЕРМАНИЈА НА НОЗЕ: Прислушуваните разговори го шокираа Берлин

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА НА ПАТОТ ШТИП - ВЕЛЕС: едно лице загина, две се хоспитализирани

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА НА ПАТОТ ШТИП - ВЕЛЕС: едно лице загина, две се хоспитализирани

СТРАШНО НЕВРЕМЕ ЈА ПОГОДИ ДАЛМАЦИЈА: снег на 1.500 метри, половина метар град (ФОТО + ВИДЕО)

СТРАШНО НЕВРЕМЕ ЈА ПОГОДИ ДАЛМАЦИЈА: снег на 1.500 метри, половина метар град (ФОТО + ВИДЕО)

Најнови вести

Демири: Термините за магнетна резонанца ќе бидат објавувани на Мој Термин, нема да има снимање преку ред

02 Март, 2024

Министерот за здравство Илир Демири во вечерашното гостување во централниот Дневник на телевизија Сител истакна дека има решение за потешкотиите што се јавуваат за закажување на магнетна резонанца и приоритет треба да им се даде на пациенти кои имаат

ГЕРМАНИЈА НА НОЗЕ: Прислушуваните разговори го шокираа Берлин

ГЕРМАНИЈА НА НОЗЕ: Прислушуваните разговори го шокираа Берлин

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА НА ПАТОТ ШТИП - ВЕЛЕС: едно лице загина, две се хоспитализирани

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА НА ПАТОТ ШТИП - ВЕЛЕС: едно лице загина, две се хоспитализирани

ЕКСГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА НОВО СЕЛО СТОЈЧЕВ ПОВТОРНО ЗАД РЕШЕТКИ - меѓу уапсените во денешната голема полициска акција

ЕКСГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА НОВО СЕЛО СТОЈЧЕВ ПОВТОРНО ЗАД РЕШЕТКИ - меѓу уапсените во денешната голема полициска акција

СТРАШНО НЕВРЕМЕ ЈА ПОГОДИ ДАЛМАЦИЈА: снег на 1.500 метри, половина метар град (ФОТО + ВИДЕО)

СТРАШНО НЕВРЕМЕ ЈА ПОГОДИ ДАЛМАЦИЈА: снег на 1.500 метри, половина метар град (ФОТО + ВИДЕО)

„ЦРНА МАИЦА И ДУКСЕР И ОСТАВИ КОЛКУ МОЖЕШ“: навивачите собираат донации за семејството на прерано заминатиот другар Андреј

„ЦРНА МАИЦА И ДУКСЕР И ОСТАВИ КОЛКУ МОЖЕШ“: навивачите собираат донации за семејството на прерано заминатиот другар Андреј